Кар'єра

Головним чинником успіху інституту на ринку розробки та впровадження інформаційних технологій є самовіддана робота високопрофесійного колективу. НДІ ПІТ зацікавлений у співпраці із кращими фахівцями у галузі інформаційних технологій та продажу ІТ-рішень і розробок. Виконуючи все більш складні проекти, інститут не просто відкритий для професійних спеціалістів, але і зацікавлений у їхньому подальшому розвитку.

Сприяння зростанню та постійний розвиток власних кадрів, зміцнення довгострокових та плідних партнерських відносин між роботодавцем і працівником зокрема, та між співробітниками в цілому, віра в людей — головні засади кадрової політики інституту, що неодноразово виправдали себе за 11 років роботи як у період активного зростання ринку, так і під час кризи.

НДІ ПІТ має усі підстави вважатися надійним та стабільним роботодавцем.

Нашим співробітникам ми пропонуємо:

  • повне дотримання трудового законодавства України;

  • медичне страхування;

  • навчання та підвищення професійної кваліфікації співробітників;

  • корпоративні знижки на туристичні путівки.

  • Виплата «білої» зарплати, що гарантує стабільні доходи, надання оплачуваної відпустки та лікарняних


Ми цінуємо і розвиваємо нашу корпоративну культуру, оскільки вважаємо, що вона є одним з основних елементів конкурентоспроможності нашої компанії. Важливими чинниками нашої корпоративної культури є: організована і згуртована командна робота відповідальних та цілеспрямованих професіоналів, сприяння самореалізації співробітників, творча атмосфера, ініціативність та відповідальність.

Кадровий склад НДІ ПІТ має стійку тенденцію вдосконалення та розширення, а тому, якщо Ви є високопрофесійним фахівцем у галузі інформаційних технологій та реалізації ІТ-рішень і розробок – ми зацікавлені у співпраці з Вами. Перевага віддається кандидатам, які нададуть рекомендації з попередніх місць роботи, дипломи про додаткову освіту, сертифікати, що свідчать про проходження спеціалізованих курсів, тренінгів, семінарів і т.д.

Відкриті вакансії:Для залучення молодих фахівців нами була розроблена програма стажування в інституті, яка орієнтована на випускників вищих навчальних закладів.

Приєднавшись до нас, Ви будете мати можливість працювати в команді професіоналів у сфері ІТ, використовувати новітні розробки та вирішувати задачі для створення унікальних, передових рішень.
Написати нам