• Школам
 • ВНЗ

Є питання?
Для отримання додаткової інформації телефонуйте менеджеру відділу впровадження
+38 044 373-69-67 (вн.54)

або
листа

Студентський квиток

Студентський та електронний студентський квиток розроблено на основі сучасних технологій державної системи «ІВС Освіта» в 2008 р. і протягом останніх років була відпрацьована процедура його замовлення, видачі та обліку.

Електронний студентський квиток з додатковим безконтактним чип-модулем — це прообраз соціальної картки, яка може видаватися всім пільговим категоріям населення України.

В електронний студентський квиток вмонтовано безконтактний чип типу Mifare, який виконує функцію носія інформації. Завдяки використанню сучасних засобів захисту даних, інформація в чипі надійно захищена від підробки та порушення її цілісності. Крім цього, використання електронного квитка блокується в разі його втрати або крадіжки.

Електронний студентський квиток виконує функцію документа, який:

 • підтверджує особистість студента;

 • вказує назву, адресу та контактну інформацію ЗВО, в якому він навчається.


Електронний студентський видається студенту після вступу до ЗВО / ПТУ на весь період навчання, продовження терміну дії квитка здійснюється за допомогою чипа електронного студентського квитка. Продовження здійснюється в системі «Арм Реєстрація Студента» або через автоматизовану систему «ЗВО».

Електронний квиток є елементом інформаційно-аналітичної системи обліку та відшкодування пільг, що надаються студентам вищих навчальних закладів та учням професійно-технічних училищ.


Можливості електронного студентського квитка:

 • Платіжний інструмент
  Студентський квиток виконує функцію банківської карти, за допомогою якої можна зняти гроші в банкоматах, які підтримують НСМЕП, а також сплачувати покупки.

 • Обмеження доступу сторонніх осіб до навчальних закладів та гуртожитків студмістечка
  За допомогою електронного студентського квитка здійснюється доступ в корпуси ЗВО та гуртожиток, в якому проживає студент.

 • Надання пільг
  Електронний квиток використовується як проїзний документ, що надає студенту право на пільговий проїзд у міському пасажирському, залізничному транспорті, міжміських автобусах, а також у метрополітені.

 • Читацький квиток
  Студентський квиток може бути використаний як читацького квитка в бібліотеках.


У вересні 2010 р. стартував проект «Система обліку та відшкодування пільг», в рамках якого за допомогою електронного студентського квитка будуть відслідковуватися соціальні пільги, що надаються студентами, а також здійснюватися їх відшкодування з Державного бюджету України.